========================================
 
INTENCJE MSZY ŚW.  A. D. 2018
 
 ======================================== 

         Zapraszamy do korzystania z kalendarza

   liturgicznego, w którym znajdziemy:

* intencje, w których sprawowane są Msze św.;

* Msze św., na które są jeszcze wolne intencje.

___________________________________

 Intencję Mszy św. można zamówić:

* osobiście w zakrystii lub kancelarii;

* telefonicznie pod tel. 600 939 159

* pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 ***

        ============

  

22 PON DZIĘKCZYNNA ZA POSŁUGĘ ŚW.JANA PAWŁA II

23 WTO …………………………………………..

24 ŚRO 9.00 ……………………………………...

25 CZW …………………………………………...

26 PTK + ZOFIA I EDMUND BURAK

27 SOB + WACŁAW ORZECHOWSKI 30 DZ.PO ŚM.

28 NDZ 9.00 + JADWIGA

           11.30 + SEBASTIAN 10 R.ŚM.

29 PON …………………………………………...

30 WTO + WACŁAW ORZECHOWSKI od brata Jana

31 ŚRO ……………………………………………

 

1 CZW 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

2 PTK  17.00 + JERZY DOWGWIŁŁOWICZ 6 R.ŚM.

            18.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

3 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

4 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

           11.30 + JADWIGA MARTYNIAK 2 R.ŚM.

5 PON 17.00 + GENOWEFA LISIŃSKA 1 R. ŚM.

            18.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

6 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

7 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

8 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

9 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

10 SOB 17.00 + STANISŁAW 6 R.ŚM.

           18.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

11 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

           11.30 + ANNA I JAN BORYSIEWICZ

                        ANIELA I JÓZEF BURZYŃSCY

12 PON  MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

13 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

14 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

15 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

16 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

17 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

18 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            11.30 + TADEUSZ JAKUBIAK 11 R.ŚM.

19 PON  MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

20 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

21 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

22 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

23 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

24 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

25 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            11.30 + ALFONS DĄBROWSKI 31 R.ŚM.

26 PON  MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

27 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

28 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

29 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

30 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

1 SOB …………………………………………...

2 NDZ  9.00 + JÓZEF STĘPKOWSKI 1 R. ŚM.

           11.30 + LUDWIK FARASIEWICZ W 6 R.ŚM.

3 PON …………………………………………...

4 WTO …………………………………………...

5 ŚRO …………………………….……………...

6 CZW …………………………………………….

7 PTK ……………………………………………...

8 SOB ……………………………………………...

9 NDZ 9.00 + KAZIMIERZ GOSIK 24 R. ŚM.

         11.30 + ANNA MILEWSKA 5 R. ŚM.

10 PON …………………………………………..

11 WTO …………………………………………..

12 ŚRO …………………………………………...

13 CZW …………………………………………...

14 PTK …………………………………………….

15 SOB ……………………………………………

16 NDZ 9.00 + KRYSTYNA, JAROSŁAW I EUGENIUSZ MARKOWSCY

           11.30 + IZABELA ŚLIWIŃSKA 1 R.ŚM.

17 PON 11.00 …………………………………..

              18.00 + WIESŁAWA ZAWODNA

18 WTO 11.00...…………………………………

              18.00 …………………………………...

19 ŚRO …………………………………………..

20 CZW …………………………………………..

21 PTK …………………………………………...

22 SOB …………………………………………..

23 NDZ 9.00 ..................................................

            11.30 + HALINA BURZYŃSKA 2 R. ŚM.

24 PON    W I G I L I A

25 WTO  9.00 + ELŻBIETA ŻEBROWSKA

               11.30 ZAJ. GANCEWSCY

26 ŚRO   9.00 + KATARZYNA ZIELONKA 4 R. ŚM.,

                           MARIAN SARBSKI

            11.30 + ZOFIA I STANISŁAW FLORCZAK

27 CZW ……………………………………….

28 PTK ………………………………………...

29 SOB ………………………………………..

30 NDZ 9.00 + MARIAN MOSKAL 10 R.ŚM.

             11.30 .........……...........................

31 PON ……………………………………..

-

 

===========================

   REZERWACJE INTENCJI 2019

===========================

1 WTO 11.30 ....................................................

2 ŚRO ......................................................... 

3 CZW .........................................................

4 PTK ..........................................................

5 SOB ..........................................................

6 NDZ  9.00 + STANISŁAW PISARCZYK 2 R. ŚM.

          11.30 O BŁOG. DLA HUBERTA W 94 R. URODZIN

7 PON ...........................................................

8 WTO ..........................................................

9 ŚRO ...........................................................

10 CZW .........................................................

11 PTK ...........................................................

12 SOB ...........................................................

13 NDZ 9.00 + MARIA SOWIŃSKA

           11.30 + STANISŁAW 14 R.ŚM.

14 PON ..........................................................

15 WTO ..........................................................

16 ŚRO ...........................................................

17 CZW ...........................................................

18 PTK ............................................................

19 SOB ............................................................

20 NDZ 9.00........................................

            11.30 O BŁ. DLA ELŻBIETY I DANIELA W 10 R. ŚLUBU

21 PON ..............................................................

22 WTO ..............................................................

23 ŚRO ..............................................................

24 CZW ..............................................................

25 PTK ...............................................................

26 SOB ...............................................................

27 NDZ  9.00 ZAJ. GANCEWSCY

            11.30 + ALINA I MARIUSZ ADAMKOWSCY R. ŚM.

28 PON .................................................................

29 WTO .................................................................

30 ŚRO ..................................................................

31 CZW .................................................................

 

1 PTK .....................................................................

2 SOB 11.00 ..........................................................

            18.00 ...........................................................

3 NDZ   9.00 .............................................……...

        11.30 ...........................................................

4 PON ……………………………………………...

5 WTO ……………………………………………...

6 ŚRO ……………………………………………...

7 CZW ……………………………………………..

8 PTK ……………………………………………...

9 SOB ……………………………………………..

10 NDZ 9.00 + ANIELA MOSKAL 2 R.ŚM.

            11.30 ……………………………..

11 PON …………………………………..

12 WTO ………………………………….

13 ŚRO ………………………………….

14 CZW ………………………………….

15 PTK …………………………………..

16 SOB …………………………………..

17 NDZ 9.00 + JAN ZALEWSKI

            11. 30 + JADWIGA I STANISŁAW LUCZEK

18 PON ………………………………….

19 WTO ………………………………….

20 ŚRO …………………………………..

21 CZW …………………………………..

22 PTK …………………………………...

23 SOB …………………………………..

24 NDZ 9.00 + ROMAN DĄBROWSKI 32 R.ŚM

           11.30 + HENRYK SZULC 1 R.ŚM.

25 PON …………………………………..

26 WTO ………………………………….

27 ŚRO ………………………………….

28 CZW ………………………………….

1 PTK …………………………………..

2 SOB …………………………………..

3 NDZ 9.00 ……………………………….

          11.30 ……………………………….

4 PON ……………………………………..

5 WTO ……………………………………..

6 ŚRODA POPIELCOWA

        11.00 ……………………………..….

        18.00...……………………………….. 

7 CZW ……………………………………….

8 PTK ………………………………………..

9 SOB ………………………………………..

10 NDZ 9.00 + LIDIA KOWALSKA 5 R.ŚM.

             11.30 ………………………………..

11 PON ……………………………………...

12 WTO ……………………………………...

13 ŚRO ……………………………………….

14 CZW ……………………………………….

15 PTK ………………………………………..

16 SOB ………………………………………..

17 NDZ 9.00 ……………………………………

           11.30...…………………………………..

18 PON...………………………………………...

19 WTO ……………………………………….....

20 ŚRO .............................................................

21 CZW .............................................................

22 PTK ..............................................................

23 SOB ...............................................................

24 NDZ 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

            11.30...………………………………

25 PON ................................................................

26 WTO ................................................................

27 ŚRO .................................................................

28 CZW ..................................................................

29 PTK .....................................................................

30 SOB ......................................................................

31 NDZ 9.00 ..............................................................

           11.30 ..............................................................

1 PON …………………………………………...

2 WTO …………………………………………..

3 ŚRO ……………………………………………

4 CZW …………………………………………...

5 PTK …………………………………………….

6 SOB …………………………………………...

7 NDZ 9.00 ……………………………………..

          11.30 ……………………………………..

8 PON …………………………………………...

9 WTO …………………………………………..

10 ŚRO ………………………………………….

11 CZW ………………………………………….

12 PTK …………………………………………...

13 SOB …………………………………………...

14 NDZ 9.00 + KIERSNOWSKA CZESŁAWA 13 R.ŚM.

            11.30 ………………………………………………

15 PON …………………………………………….

16 WTO …………………………………………….

17 ŚRO ……………………………………………..

18 CZW ……………………….…………………….

19 PTK ...……………………………………………

20 SOB ……………………………………………...

21 NDZ W I E L K A N O C

             6.30 ZA PARAFIAN ………………..…….

             11.30 ……………………………………….

22 PON  9.00 ………………………………………

           11.30 ………………………………………..

23 WTO ……………………………………………..

24 ŚRO ……………………………………………...

25 CZW ……………………………………………...

26 PTK ……………………………………………….

27 SOB ……………………………………………….

28 NDZ 9.00 ………………………………………..

             11.30 ……………………………………….

29 PON ……………………………………………...

30 WTO ……………………………………………..

1 ŚRO ...……………………………………...

2 CZW ………………………………………..

3 PTK 9. 00 + ŁUCJA MOSKAL R.ŚM.

         11.30 + LUDWIK  FARASIEWICZ

4 SOB ……………………………………….

5 NDZ 9.00 …………………………………..

          11.30 + STANISŁAW

6 PON …………………………………….

7 WTO ……………………………………

8 ŚRO …………………………………….

9 CZW …………………………………....

10 PTK …………………………………...

11 SOB …………………………………...

12 NDZ 9.00 ……………………………..

          11.30 ……………………………….

13 PON …………………………………...

14 WTO …………………………………..

15 ŚRO …………………………………...

16 CZW ………………………………….

17 PTK ……………………………………

18 SOB …………………………………...

19 NDZ 9.00 ………………………………

          11.30 ………………………………..

20 PON …………………………………….

21 WTO...…………………………………..

22 ŚRO …………………………………….

23 CZW …………………………………….

24 PTK ………………………………………

25 SOB ……………………………………...

26 NDZ 9.00 ………………………………..

           11.30 zaj. ŚLIWIŃSKA 

27 PON ……………………………………..

28 WTO ……………………………………..

29 ŚRO ……………………………………...

30 CZW ……………………………………….

31 PTK ……………………………………….

1 SOB ……………………………………….

2 NDZ 9.00 + KAROL KIERSNOWSKI 28 R.ŚM.

                   11.30 I KOMUNIA ŚW.

3 PON ………………………………………..

4 WTO ……………………………………….

5 ŚRO ………………………………………..

6 CZW ...……………………………………...

7 PTK...………………………………………..

8 SOB ŚLUB MACZUKIN / ROGALSKI

9 NDZ 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

          11.30 ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

10 PON ………………………………………….

11 WTO DZIĘKCZYNNA W 25 ROCZNICĘ ŚWIĘCEŃ KAPŁ.

               KS. PROBOSZCZA I JEGO ROCZNIKA

12 ŚRO …………………………………………..

13 CZW …………………………………………..

14 PTK …………………………………………….

15 SOB ………………………………………….....

16 NDZ  9.00 + KUNEGUNDA ZALEWSKA 12 R. ŚM.

            11.30 ...............……………………..…… 

17 PON …………………………………………...

18 WTO …………………………………………..

19 ŚRO …………………………………………...

20 CZW …………………………………………. 

21 PTK ……………………………………………

22 SOB …………………………………………...

23 NDZ 9.00 ……………………………………..

             11.30 …………………………………….

24 PON …………………………………………...

25 WTO …………………………………………...

26 ŚRO …………………………………………..

27 CZW ………………………..………………….

28 PTK ………………………...…………………..

29 SOB …………………………………………...

30 NDZ 9.00 …………………………………….

            11.30 …………………………………...

1 PON ………………………………………….

2 WTO ………………………………………….

3 ŚRO …………………………………………..

4 CZW ………………………………………….

5 PTK …………………………………………...

6 SOB …………………………………………..

7 NDZ 9.00 …………………………………….

         11.30 ……………………………………..

8 PON …………………………………………...

9 WTO …………………………………………..

10 ŚRO ………………………………………….

11 CZW ………………………………………….

12 PTK ………………………………………….

13 SOB ………………………………………….

14 NDZ 9.00 …………………………………….

          11.30 zaj. ŚLIWIŃSKA

15 PON ………………………………………….

16 WTO ………………………………………...

17 ŚRO ………………………………………...

18 CZW .............................................……....

19 PTK ..............................................................

20 SOB 16.30 ŚLUB ADAMCZEWSKA/DZIAWGO

26 PTK ..............................................................

27 SOB 16.00 ŚLUB ZAJKOWSKI/SZYMAŃSKA

28 NDZ 9.00 ………………………………………

         11.30...……………………………………….

29 PON ……………………………………………..

30 WTO …………………………………………….

31 ŚRO ……………………………………………..

1 CZW ………………………………………….

2 PTK …………………………………………..

3 SOB …………………………………………..

4 NDZ 9.00 ……………………………………..

          11.30 ……………………………………...

5 PON …………………………………………….

6 WTO …………………………………………….

7 ŚRO …………………………………………….

8 CZW O BŁOG. DLA JOANNY I ARTURA W 10 R. ŚLUBU I PIOTRUSIA

9 PTK ……………………………………………..

10 SOB 16.00 ŚLUB KOZŁOWSKA/GOŁĘBIEWSKI

11 NDZ 9.00 ……………………………………….

           11.30 ………………………………………..

12 PON ……………………………………………..

13 WTO ……………………………………………..

14 ŚRO ……………………………………………..

15 CZW 9.00 …………………………………..…..

            11.30 ……………………………………….

16 PTK ……………………………………………….

17 SOB ………………………………………………

18 NDZ 9.00 …………………………………………

            11.30 ………………………………………...

19 PON ……………………………………………….

20 WTO ………………………………………………

21 ŚRO ………………………………………………

22 CZW ………………………….....……………….

23 PTK ..................................................................

24 SOB ..................................................................

25 NDZ O D P U S T   Ś W.   M O N I K I

          9.00 ..........................................................

         13.30 W INTENCJI PARAFIAN 

26 PON ..................................................................

27 WTO ..................................................................

28 ŚRO ...................................................................

29 CZW ……………………………….......………….

30 PTK ...................................................................

31 SOB ...................................................................

1 NDZ 9.00 + WIESŁAW KIERSNOWSKI 31 R.ŚM.

           11.30 + JAN  WASILEWICZ 5 R.ŚM.

2 PON ......................................................…..

3 WTO ...……………………………………..…

4 ŚRO ………………………………………….

5 CZW …………………………………………..

6 PTK …………………………………………...

7 SOB …………………………………………..

8 NDZ 9.00 + EDWARD KUBIK 1 R. ŚM.

          11.30 DOŻYNKI

9 PON ……………...…………………………...

10 WTO .........................................................

11 ŚRO ..........................................................

12 CZW ………………………………………..

13 PTK ...........................................................

14 SOB ..........................................................

15 NDZ 9.00 .................................................

           11.30 .................................................

16 PON ........................................................

17 WTO ......................................................

18 ŚRO ........................................................

19 CZW ………………………………………

20 PTK .......................................................

21 SOB .......................................................

22 NDZ 9.00 ……………………………………

           11.30 …………………………………...

23 PON …………………………………………

24 WTO + ALICJA I HENRYK TUSZYŃSCY 3 R.ŚM.

25 ŚRO ………………………………………...

26 CZW …………………………………………

27 PTK …………………………………………..

28 SOB...………………………………………...

29 NDZ 9.00 + WACŁAW ORZECHOWSKI 1 R.ŚM.

            11.30 zaj. ŚLIWIŃSKA

30 PON …………………………………………..

1 WTO ………………………………………….

2 ŚRO …………………………………………...

3 CZW …………………………………………..

4 PTK …………………………………………...

5 SOB ……………………………………………

6 NDZ 9.00 ………………………………………

         11.30 ……………………………………….

7 PON …………………………………………….

8 WTO ……………………………………………..

9 ŚRO ……………………………………………...

10 CZW …………………………………………….

11 PTK ……………………………………………...

12 SOB ……………………………………………...

13 NDZ 9.00 ………………………………………..

           11.30 ………………………………………...

14 PON ……………………………………………...

15 WTO …………………………………………….. 

16 ŚRO ………………………………………………

17 CZW...…………………..………………………...

18 PTK ……………………………...………………... 

19 SOB ………………………………………..……...

20 NDZ 9.00 ………………………………………….

           11.30 + ANDRZEJ ORZECHOWSKI 2 R.ŚM.

21 PON ……………………………………………...

22 WTO …………………………………………….

23 ŚRO ……………………………………………..

24 CZW ……………………………………………..

25 PTK ……………………………………………….

26 SOB ……………………………………………….

27 NDZ 9.00 ………………………………………….

           11.30 …………………………………………..

28 PON ………………………………………………..

29 WTO ………………………………………………..

30 ŚRO ………………………………………………...

31 CZW …………………………………………………

1 PTK 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

2 SOB  17.00 + JERZY DOWGWIŁŁOWICZ 6 R.ŚM.

            18.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

3 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

           11.30 ………………………………………

4 PON MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

5 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

6 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

7 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

8 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

9 SOB 17.00 + STANISŁAW 6 R.ŚM.

           18.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

10 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

           11.30 ………………………………………………..

11 9.00 PON  MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

12 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

13 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

14 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

15 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

16 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

17 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            11.30 …………………………………………...

18 PON  MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

19 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

20 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

21 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

22 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

23 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

24 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            11.30 ………………………………………..

25 PON  MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

26 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

27 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

28 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

29 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH 

30 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

 

1 NDZ 9.00 ……………………………

          11.30 + LUDWIK FARASIEWICZ 7 R.ŚM.

2 PON ………………………………...

3 WTO ………………………………...

4 ŚRO ………………………………….

5 CZW ………………………………….

6 PTK …………………………………..

7 SOB …………………………………..

8 NDZ 9.00 ……………………………..

          11.30 …………….………………

9 PON ………………………………….. 

10 WTO ………………………………...

11 ŚRO ………………………………….

12 CZW ………………………………….

13 PTK ………………………………….. 

14 SOB …………………………………..

15 NDZ 9.00 …………………………….

           11.30 ……………………………..

16 PON …………………………………..

17 WTO …………………………………..

18 ŚRO …………………………………...

19 CZW ……………………………………

20 PTK …………………………………….

21 SOB …………………………………….

22 NDZ 9.00 ……………………………….

           11.30 ………………………………..

23 PON ……………………………………..

24 WTO 7.00 ……………………………….

25 ŚRO BOŻE NARODZENIE

            9.00 ……………………………..…

           11.30 …………………………….…..

26 ZW 9.00 …………………………………

            11.30 …………………………………

27 PTK 9.00 …………………………….……

           11.30 ………………………………….

28 SOB ………………………………………..

29 NDZ 9.00 + MARIAN MOSKAL 11 R.ŚM.

              11.30 ………………………………..

30 PON ………………….……………………..

31 WTO …………………………………………

 

 ***************************************************