DANE PARAFII

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA
ŚWIĘTEJ MONIKI
W KAJKOWIE
ul. Henrykowska 4,
14-100 Ostróda
kom. 600 939 159
parafia@kajkowo.pl

NIP 7411882726

REGON 511378007

K S. P R O B O S Z C Z

Ks. kanonik mgr lic.
ANDRZEJ CIUĆKOWSKI
ul. Kwiatowa 2, Kajkowo
14-100 Ostróda

ODPUST ŚW. MONIKI

UROCZYSTOŚĆ ŚW. MONIKI
PATRONKI PARAFII
27 SIERPNIA 2024 r
Msza św. godz.18.00

KONTO PARAFII

ING BANK ŚLĄSKI
60105018071000009063319058
na cele kultu religijnego
- budowa kościoła

MSZE ŚWIĘTE

DNI POWSZEDNIE
18.00
19.00 /czerwiec-sierpień/

N I E D Z I E L A
sobota 18.00 /19.00/
9.00 i 11.30


INTENCJE MSZY ŚW. 2024

MSZE ŚW. W DNI POWSZ 19.00

13 CZW ZA PARAFIAN

14 PTK + ZOFIA I IRENA ŻURALSKIE I ZMARLI Z RODZINY 

15 SOB 19.00 ZA PARAFIAN 

16 NDZ 9.00 + KUNEGUNDA ZALEWSKA 17 ROCZ. ŚMIERCI

             11.30 + EDWARD  LIS 5 R.ŚM.

17 PON .......................................

18 WTO MIESIĄC PO ŚLUBIE MARCINA I KATARZYNY MAGDALENY 

19 ŚRO ........................................

20 CZW ........................................

21 PTK + MARIA I MARIAN SARBSCY ORAZ CÓRKA KATARZYNA ZIELONKA 

22 SOB 19.00 + STANISŁAWA I STANISŁAW 

23 NDZ 9.00 + ZMARLI Z RODZINY

           ZALEWSKICH I RYGIELSKICH 

           11.30 + PIOTR, HELENA I ANDRZEJ

24 PON ........................................

25 WTO .......................................

26 ŚRO ........................................

27 CZW URODZINY PAULI

28 PTK INTENCJA HELENY 1

29 SOB 19.00 INTENCJA HELENY 2

30 NDZ 9.00 97 URODZINY HELENY DĄBROWSKIEJ 

            11.30 + URSZULA ZALEWSKA

             xxx iINTENCJA HELENY 3

za HELENĘ MARGAŃSKĄ O SZCZĘŚLIWĄ ŚMIERĆ I ŁASKĘ ZBAWIENIA

 

 

 

MSZE ŚW. W DNI POWSZ 19.00

1 PON ....................................

2 WTO ...................................

3 ŚRO ....................................

4 CZW ....................................

5 PTK .....................................

6 SOB 19.00 ..........................

7 NDZ 9.00 DZ.-BŁ. W 45 ROCZNICĘ ŚLUBU EDMUNDY I MARIANA

         11.30 + JADWIGA I KAZIMIERZ 

8 PON ...........................................

9 WTO ...........................................

10 ŚRO .........................................

11 CZW .........................................

12 PTK ..........................................

13 SOB 19.00 ................................

14 NDZ 9.00 zaj. MIERZEJEWSKA

            11.30 + KRYSTYNA WYRZYKOWSKA 8 R.ŚM I FRANCISZEK MAKROCKI

15 PON ......................................

16 WTO .....................................

17 ŚRO ......................................

18 CZW ....................................

19 PTK ......................................

20 SOB  15.00 MSZA ŚW ŚLUBNA HORBAJCZUK/ RUSZCZ

                19.00 ..........................

21 NDZ 9.00 .............................

           11.30 + FRANCISZEK BYNA 2 R.ŚM 

22 PON ..................................

23 WTO 19.00 JERZY JARMOŁOWICZ 2 R.ŚM 

24 ŚRO .....................................

25 CZW ...................................

26 PTK .....................................

27 SOB .....................................

       19.00 25 LECIE MAŁŻEŃSTWA ANNY I ROBERTA 

28 NDZ 9.00 DZIĘKCZYNNA Z PROŚBĄ DLA KATARZYNY I DAWIDA, MARTY I MACIEJA, MARIOLI I ANDRZEJA W ROCZNICE ŚLUBÓW

           11.30 + GENOWEFA STANEK 1 R.ŚM, TADEUSZ STANEK

29 PON ...................................

30 WTO ..................................

31 ŚRO + LESZEK I MACIEJ JAHNS

MSZE ŚW. W DNI POWSZ 19.00

1 CZW ........................................

2 PTK

3 SOB 19.00 + JAN, ZMARLI Z RODZINY BORYSIEWICZ I KUBIŃSKICH

4 NDZ 9.00 O NAWRÓCENIE I UZDROWIENIE CÓRKI KAI ORAZ BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA CAŁEJ RODZINY 

          11.30 + HUBERT MILEWSKI 3 R.ŚM 

5 PON ...........................................

6 WTO ...........................................

7 ŚRO ............................................

8 CZW O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA JOANNY I ARTURA

             W 15 ROCZ. ŚLUBU ORAZ PIOTRUSIA

9 PTK ..........................................

10 SOB 19.00 + MIECZYSŁAW CIUĆKOWSKI 20 R.ŚM 

11 NDZ 9.00 .+ ZYGMUNT 

             11.30 25 ROCZ ŚLUBU MONIKI I

                      ROBERTA WIŚNIEWSKICH

12 PON ........................................

13 WTO ........................................

14 ŚRO ........................................

15 CZW 9.00 ...............................

             11.30 .+ Z RODZ MAĆKOWIAK I GWÓŹDŹ 

16 PTK ........................................

17 SOB 19.00 ............................... 

18 NDZ 9.00 + RYSZARD MEJKA 1 R.ŚM 

            11.30 30 ROCZ ŚLUBU RÓŻY I ROBERTA BUNALSKICH

19 PON ...................

20 WTO....................

21 ŚRO ....................

22 CZW.....................

23 PTK .....................

24 SOB 19.00 zaj. Szaudzianis 

25 NDZ 9.00  + KRYSTYNA I ERNEST BONK W ROCZNICE ŚMIERCI 

            11.30 + IRENA I JÓZEF MASŁOWSCY  W ROCZNICĘ ŚMIERCI

26 PON .....................................

27 WTO O D P U S T

28 ŚRO .....................................

29 CZW ....................................

30 PTK .....................................

31 SOB 19.00 + TEOFIL PASIK 9 R.ŚM 

 

1 NDZ 9.00 + GENOWEFA, ZYGMUNT I TADEUSZ KRUSZEWSCY

          11.30 + JAN WASILEWICZ 10 R.ŚM 

2 PON ....................................

3 WTO ...................................

4 ŚRO ....................................

5 CZW ...................................

6 PTK ....................................

7 SOB 18.00 ..........................

8 NDZ 9.00 + KIERSNOWSKI WIESŁAW 36 ROCZ. ŚMIERCI

          11.30 + EDWARD KUBIK 6 ROCZ ŚMIERCI 

9 PON ...................................

10 WTO .................................

11 ŚRO ..................................

12 CZW .................................

13 PTK ..................................

14 SOB 18.00 + MARGA 7 R.ŚM. I JÓZEF 9 R.ŚM. SKRZYPIŃSCY

15 NDZ 9.00 25 ROCZ ŚLUBU JOANNY I TOMASZA ŚLIWIŃSKICH

           11.30 DOŻYNKI PARAFIALNE

16 PON ROCZNICA ŚLUBU WIOLETTY I PIOTRA

17 WTO ..............................

18 ŚRO ..............................

19 CZW ..............................

20 PTK DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGOM O DAR NIEBA DLA ŚP. EDWARDA KRUKOWSKIEGO, ANNY WOJCIECHOWSKIEJ I ZA DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE

21 SOB 15.30 50 ROCZ ŚLUBU BARBARY I ANDRZEJA WOLFÓW

              18.00 ....................

22 NDZ 9.00 + ZOFIA JACZEWSKA 6 R.ŚM.

                     + HELENA KŁOSIŃSKA 5 R.ŚM,

            11.30 + JÓZEF PRZYSTAŚ 11 R.ŚM,  RODZICE I RODZEŃSTWO 

23 PON + MONIKA CIUĆKOWSKA 4 R.ŚM 

24 WTO ..............................

25 ŚRO + BERNARD R,ŚM.

26 CZW ...............................

27 PTK ................................

28 SOB 18.00 + RODZICE I RODZEŃSTWO Z RODZINY KAWIECKICH 

29 NDZ 9.00 + WIESŁAWA ZAWODNA Z OKAZJI URODZIN

           11.30 + WIESŁAWA ŻÓŁTEK 8 R.ŚM I RODZICE Z OBU STRON 

30 PON ...............................

 

1 WTO ................................

2 ŚRO .................................

3 CZW .................................

4 PTK ..................................

5 SOB 16.30 ŚLUB Z DURĄGA

            18.00 + MIECZYSŁAW SAWICKI 5 R.ŚM 

6 NDZ 9.00 + ANNA I STEFAN HASKA

          11.30 + JAN I STANISŁAWA KRUPKOWSCY 

7 PON URODZINY MARIANNY

8 WTO .................................

9 ŚRO ..................................

10 CZW ...............................

11 PTK .................................

12 SOB 18.00 + JADWIGA I FRANCISZEK ORAZ ZMARŁYCH Z RODZINY DOLECKICH

13 NDZ 9.00 +HELENA, AUGUST, ZOFIA I MAŁGORZATA 

            11.30 + BRONISŁAWA I KAZIMIERZ  GOSIK ORAZ ZMARLI  Z RODZINY 

14 PON + ALINA R.ŚM.

15 WTO O BOŻE BŁOGOSŁ.I OPIEKĘ NIEPOKALANEJ DLA RODZINY ANDRZEJEWSKICH

16 ŚRO + ZMARLI RODZICE:JANINA I JÓZEF ORAZ BRACIA: CELESTYN, WACŁAW, KAZIMIERZ I JÓZEF

17 CZW ............................

18 PTK +WŁADYSŁAW, ROZALIA, JERZY I ROMAN KUBIK 

19 SOB 18.00 + SEBASTIAN W 16 R.ŚM.

20 NDZ 9.00 + JÓZEF SACHRYŃ ROCZ. URODZIN

           11.30 + TADEUSZ WYPYCH 15 R.ŚM 

21 PON ...........................

22 WTO URODZINY PIOTRA

23 ŚRO ..........................

24 CZW .........................

25 PTK ..........................

26 SOB 18.00 50 ROCZ ŚLUBU DANUTY I WOJCIECHA 

27 NDZ 9.00 + JADWIGA 

           11.30 + ZOFIA I FLORIAN NIERZWICCY 

28 PON ........................

29 WTO .......................

30 ŚRO .......................

31 CZW ......................

1 PTK 9.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

2 SOB 17.00 JERZY DOWGWIŁŁOWICZ 12 R.ŚM 

     18.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

3 NDZ 9.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

           11.30 zaj. HORBAJCZUK 

4 PON MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

5 WTO MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

6 ŚRO MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

7 CZW MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

8 PTK MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

9 SOB 18.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

10 NDZ 9.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

            11.30 + JÓZEF STĘPKOWSKI  7 R.ŚM 

11 PON 11.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

12 WTO MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

13 ŚRO MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

14 CZW MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

15 PTK MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

16 SOB 18.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

17 NDZ 9.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

            11.30 + ROMAN I ALFONS DĄBROWSCY 

                        + LIDIA KOWALSKA 

18 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

19 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

20 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

21 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

22 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

23 SOB 18.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

24 MSZA 9.00 ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

               11.30 ..................................

25 PON MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

26 WTO MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

27 ŚRO MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

28 CZW MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

29 PTK MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

30 SOB 18.00 MSZA ŚW.GREG. ZA ZMARŁYCH

1 NDZ 9.00 .....................................

          11.30 .....................................

2 PON ...........................................

3 WTO ..........................................

4 ŚRO ...........................................

5 CZW ..........................................

6 PTK ...........................................

7 SOB 18.00 + OKTAWIUSZ I BARBARA  W ROCZNICĘ ICH ŚMIERCI 

8 NDZ 9.00 + STEFANIA PANFIŁOWICZ 10 R.ŚM.

          11.30 + ANNA MILEWSKA 11 R.ŚM 

9 PON .......................................

10 WTO .......................................

11 ŚRO ......................................... 

12 CZW ........................................

13 PTK .........................................

14 SOB 18.00 ...............................

15 NDZ 9.00 .+ IZABELA ŚLIWIŃSKA 7 R.ŚM 

            11.30 + CELINA I ZENON KEMPA 

16 PON .........................................

17 WTO + JAN KUZYK 1 R.ŚM 

18 ŚRO ........................................

19 CZW ........................................

20 PTK ..........................................

21 SOB 18.00 ..............................

22 NDZ 9.00 + HELENA 23 R.ŚM I AUGUST 

            11.30 ................................

23 PON .......................................

24 WTO 7.30 RORATY

             22.00 PASTERKA ZA PARAFIAN

25 ŚRO 9.00 ................................

             11.30 + HALINA BURZYŃSKA 8 R.ŚM 

26 CZW 9.00 + ZOFIA I STANISŁAW FLORCZAK 

             11.30 ................................

27 PTK ..........................................

28 SOB 18.00 ................................

29 NDZ 9.00 + MARIAN MOSKAL 16 ROCZ. ŚMIERCI

            11.30 ....................................

30 PON ............................................

31 WTO ............................................

 

 

    INTENCJE MSZY ŚW.

A.D. 2025

1 ŚRO 11.30 ............................................

2 CZW ......................................................

3 PTK ......................................................

4 SOB 18.00 ............................................

5 NDZ 9.00 ...............................................

         11.30 ................................................

6 PON 9.00 ...............................................

            11.30 + JAN I MARIA SOWIŃSCY 

7 WTO .......................................................

8 ŚRO 

9 CZW 

10 PTK

11 SOB 18.00 

12 NDZ 9.00

             11.30

13 PON

14 WTO 

15 ŚRO

16 CZW

17 PTK

18  SOB 18.00 

19 NDZ 9.00

            11.30

20 PON 

21 WTO 

22 ŚRO

23 CZW 

24 PTK 

25 SOB 18.00 

26 STY 9.00 ZAJ. GANCEWSCY 

            11.30 + ALINA I MARIUSZ ADAMKOWSCY

27 PON 

28 WTO 

29 ŚRO 

30 CZW 

31 PTK 

1 SOB 18.00 .....................................

2 NDZ 9.00 + TADEUSZ ROCHNIŃSCY 1 RSM

           11.30 + ANDRZEJ LEMAŃSKI 16 R.ŚM

3 PON

4 WTO 

5 ŚRO 

6 CZW 

7 PTK

8 SOB 18.00 

9 NDZ 9.00 

          11.30

10 PON

11 WTO 

12 ŚRO 

13 CZW 

14 PTK

15 SOB 18.00 ....................................

16 NDZ 9.00 + ANIELA MOSKAL R.ŚM.

            11.30 .....................................

17 PON .............................................

18 WTO 

19 ŚRO

20 CZW 

21 PTK

22 SOB  18.00 za śp Wiesławę Zawodną w 10 rocznicę śmierci.

23 NDZ 9.00 + JAN ZALEWSKI R.ŚM.

                11.30 + ROMAN, ALFONS DĄBROWSCY, LIDIA KOWALSKA

24 PON

25 WTO 

26 ŚRO 

27 CZW 

28 PTK 

9 MAR 9.00 + LIDIA KOWALSKA 11 ROCZ, ŚM.

            11.30 + LOTAR BROZOWSKI 2 R.ŚM 

23 MAR 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

            11.30 ....................................................

30 NDZ 9.00 + JERZY KUBIK  3 R.ŚM. 

              11.30 ...................................................

6 NDZ 11.30 + JERZY WOJNICZ 1 R.ŚM 

11 

12 SOB 18.00 ...............................................

13 NDZ 9:00 + CZESŁAWA KIERSNOWSKA 19 R.ŚM. 

              11.30 + IGNACY POMARNACKI 10 R.ŚM.

14 PON .........................................................

15 WTO .........................................................

16 ŚRO .........................................................

17 CZW xxxx

18 PTK xxxx 

19 SOB xxxx

20 WIELKANOC 

     7.00 ZA PARAFIAN 

    11.30 .......................

21 PON 9.00.........

          11.30 .............

22 WTO...................

23 ŚRO .................

24 CZW

25 PTK 

26 SOB 18.00 ...............................................

27 NDZ 9.00 + ANNA EDMUND BURNOS I CZESŁAWA,  IGNACY, KAZIMIERZ i JÓZEF NASIADKA 

          11.30 ....................................................

28 PON ..........................................................

29 WTO ................................

30 ŚRO ................................

 

1 CZW .................................................

2 PTK ...................................................

3 SOB  9.00 ŁUCJA MOSKAL W R.ŚM. ORAZ ANIELA, WŁADYSŁAW I MARIAN

           11.30 ..........................................

4 NDZ 9.00 + BENEDYKT BOJANOWSKI, JAN I MARIANNA MARON 

          11.30 ...........................................

5 PON ....................................................

6 WTO ....................................................

7 ŚRO ....................................................

8 CZW

9 PTK ............................

 

1 NDZ 9.00 + KAROL KIERSNOWSKI 34 R.ŚM. 

          11.30 ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

2 PON

3 WTO

4 ŚRO 

5 CZW 

6 PTK

7 SOB 19.00 + KUNEGUNDA ZALEWSKA 18 R,ŚM.

8 NDZ 9.00 ZAJ. GANCEWSCY 

              11.00 I KOMUNIA ŚW. 

9 PON

10 WTO

11 ŚRO XXXXXXXXXXX

12 CZW

13 PTK

 1 WTO ........................................................

2 ŚRO .........................................................

3 CZW ..........................................................

 1 PTK ............................................................

2 SOB 19.00 ..................................................

8 SIERP 18.00 JOANNA I ARTUR W R.ŚLUBU ORAZ O BŁOG. DLA PIOTRUSIA

 

 07.09.2025 - 9:00 - Kiersnowski Wiesław - 37 rocznica śmierci

                       11.30 .......................................

 - 20.09.2025 + Edwarda Krukowskiego i + Anny Wojciechowskiej

                       o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie”

 1 ŚRO ..........................................................

2 CZW ........................................................

3 PTK ...........................................................

22 SOB 18,00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH

23 NDZ 9.00 MSZA ŚW. ZA ZMARŁYCH

             11.30 + ALFONS I ROMAN DĄBROWSCY, LIDIA KOWALSKA

 

 28 NDZ 9.00 + MARIAN MOSKAL W R.ŚM.

                11.30 ..............................................

 

Copyright © 2024. Kajkowo.pl  Rights Reserved.