DANE PARAFII

RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA
ŚWIĘTEJ MONIKI
W KAJKOWIE
ul. Henrykowska 4,
14-100 Ostróda
kom. 600 939 159
89 646 01 51
parafia@kajkowo.pl

NIP 7411882726

REGON 511378007

K S. P R O B O S Z C Z

Ks. kanonik mgr lic.
ANDRZEJ CIUĆKOWSKI
Wicedziekan Dekanatu
Ostróda I-Wschód
ul. Kwiatowa 2, Kajkowo
14-100 Ostróda

ODPUST ŚW. MONIKI

UROCZYSTOŚĆ ŚW. MONIKI
PATRONKI PARAFII
27 SIERPNIA 2022 r
Msza św. godz.11.00

KONTO PARAFII

ING BANK ŚLĄSKI
60105018071000009063319058
na cele kultu religijnego
- budowa kościoła

MSZE ŚWIĘTE

DNI POWSZEDNIE
18.00
19.00 /czerwiec-sierpień/

N I E D Z I E L A
sobota 18.00 /19.00/
9.00 i 11.30

 

26 ŚRO 10.00 + MARIAN MATYJAS 1

27 CZW 10.00 + MARIAN MATYJAS 2

28 PTK 10.00 + MARIAN MATYJAS 3

29 SOB 18.00 + ZYGMUNT JAN TOŃSKI M-C PO ŚM.

30 NDZ 9.00 JADWIGA 17 R.ŚM. I HENRYK MAŻUTIS

           11.30 + ADAM PAJĄK I JERZY PIECH

31 PON + MARIAN MATYJAS 4

1 WTO DZIĘKCZYNNA Z PROŚBĄ O BŁOG. BOŻE NA

KOLEJNE LATA ŻYCIA DLA MARKA RADZIWON W 30 UR.

2 ŚRO 11.00 + AUGUST, RODZICE I RODZEŃSTWO

            18.00 + WIESŁAWA ZAWODNA 7 R.ŚM. 

3 CZW O BŁOG. BOŻE I ZDROWIE DLA 

           IRENEUSZA ZA WSTAW. ŚW.MONIKI

4 PTK O ŁASKĘ ŻYCIA WIECZNEGO W CHWALE ZBAWIONYCH

           DLA HELENY W 42 R.ŚM. ORAZ ZMARŁYCH

           Z RODZINY WILK I TYBURSKICH

5 SOB 18.00 ZAJ. SZAUDZIANIS

6 NDZ 9.00 + ZOFIA, BRONISŁAW, ADAM WĄSOWSCY

                       ORAZ STEFAN MORAWSKI

        11.30 60 URODZINY ANDRZEJA SIWCZAKA

7 PON O BŁOG. BOŻE I ZDROWIE DLA IRENEUSZA

                        ZA WSTAW. ŚW.MONIKI

8 WTO ..........................................

9 ŚRO ..........................................

10 CZW .........................................

11 PTK ..........................................

12 SOB 17.00 DZ.-BŁ W 100 URODZINY

                       JADWIGI TANKIEWICZ

13 NDZ 9.00 + ANIELA MOSKAL 5 R.ŚM.

            11.30 zaj. Piątek

14 PON .............................................

15 WTO ............................................

16 ŚRO .............................................

17 CZW .............................................

18 PTK .............................................

19 SOB 18.00 ....................................

20 NDZ 9.00 + JAN ZALEWSKI 9 R.ŚM.

          11.30 + EDWARD REZMEROWSKI 1 R.ŚM.

21 PON REKOL. KONST.-JEZ.

22 WTO REKOL. KONST.-JEZ.

23 ŚRO REKOL. KONST.-JEZ.

24 CZW REKOL. KONST.-JEZ.

25 PTK REKOL. KONST.- JEZ.

26 SOB 18.00 .................................

27 NDZ 9.00 + ROMAN I ALFONS DĄBROWSCY,

                      ORAZ LIDIA KOWALSKA

          11.30 + ZYGMUNT 9 R.ŚM.

28 PON ................................................

1 WTO ....................................

2  Ś R O D A   P O P I E L C O W A

           11.00  ...............................

          18.00 + HELENA, RODZICE I RODZEŃSTWO

3 CZW ......................................

4 PTK + JÓZEF 24 R.ŚM.

5 SOB 18.00 ZAJ SZAUDZIANIS

6 NDZ 9.00 + LIDIA KOWALSKA 8 R.ŚM.

       11.30 + KAZIMIERA, WACŁAW I STANISŁAW PONICHTERA

7 PON .......................................

8 WTO .......................................

9 ŚRO ........................................

10 CZW ......................................

11 PTK .......................................

12 SOB 18.00 zaj. Sawicka

13 NDZ 9.00 + HELENA I JÓZEF WIESŁAWA I GRZEGORZ

                        ZAWODNI, HALINA RYDZEWSKA

              11.30 + BARBARA OSINOWSKA 4 R.ŚM.

14 PON ........................................

15 WTO .......................................

16 ŚRO .......................................

17 CZW ......................................

18 PTK ........................................

19 SOB + JÓZEF SACHRYŃ I JÓZEF SKRZYPIŃSKI /IMIENINY/

20 NDZ 9.00 + LEOKADIA GRONKIEWICZ 3 R.ŚM.

         11.30 + ANDRZEJ I KAZIMIERZ MILEWSCY 13 R. ŚM.

21 PON ..........................................

22 WTO .........................................

23 ŚRO ..........................................

24 CZW .........................................

25 PTK ..........................................

26 SOB ...........................................

27 NDZ 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

          11.30 + JAN MARTYNIAK 1 R.ŚM.

28 PON ..........................................

29 WTO .........................................

30 ŚRO ..........................................

31 CZW ..........................................

1 PTK ZAJ. HORBAJCZUK

2 SOB .............................................

3 NDZ 9.00 + ELEONORA MIERZEJEWSKA 2 R.ŚM.

                      I MARGA SKRZYPIŃSKA

         11.30 + KRZYSZTOF GÓRSKI 3 R.ŚM.

4 PON ............................................

5 WTO ..........................................

6 ŚRO .........................................

7 CZW ........................................

8 PTK .........................................

9 SOB 18.00 ZAJ SZAUDZIANIS

10 NIEDZIELA PALMOWA

          9.00 + CZESŁAWA KIERSNOWSKA - 16 R.ŚM.

          11.30 40 ROCZ. ŚLUBU JADWIGI I ARKADIUSZA RYBIŃSKICH /dz.wn/

11 PON 11.00 ................................

              18.00 ROCZ. ŚLUBU MATEUSZA I KLARY

12 WTO 11.00 ...............................

               18.00 .............................

13 ŚRO ..........................................

14 WLK. CZWARTEK xxxxxxxxxxxxxxx

15 WLK. PIĄTEK xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

16 WLK. SOBOTA xxxxxxxxxxxxxxxxxx

17 WIELKANOC

          6.30 REZUREKCJA ZA PARAFIAN

        11.30 + IGNACY POMARNACKI 7 R.ŚM.

18 PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

         9.00 + BARBARA OSINOWSKA 5 R.ŚM.

        11.30 + HALINA BĄK 1 R.ŚM.

19 WTO ...........................................

20 ŚRO ...........................................

21 CZW ..........................................

22 PTK ...........................................

23 SOB 18.00 + MACIEJ JAHNS - 44 urodz.

24 NDZ 9.00 zaj. Nasiadka

        11.30 zaj. Nasiadka

25 PON ........................................

26 WTO .......................................

27 ŚRO ........................................

28 CZW O BOŻE BŁOGOSŁAW. I OPIEKĘ NIEPOKALANEJ

              DLA NATALII I KORNELA ANDRZEJEWSKICH

29 PTK .........................................

30 SOB .........................................

1 NDZ 9.00 + ŁUCJA R.ŚM. , ANIELA MOSKAL

         11.30 + KRYSTYNA MACZUKIN 1 R.ŚM.

2 PON ..............................................

3 WTO 9.00 + BENEDYKT BOJANOWSKI, MARIANNA I JAN MARON

           11.30 + LUDWIK FARASIEWICZ 

4 ŚRO ...........................................

5 CZW ...........................................

6 PTK ............................................

7 SOB 18.00 ZAJ. SZAUDZIANIS

8 NDZ 9.00 + ANNA I STEFAN HASKA

          11.30 + STANISŁAW PARCIAK

9 PON ..........................................

10 WTO ........................................

11 ŚRO .........................................

12 CZW .........................................

13 PTK ..........................................

14 SOB .........................................

15 NDZ 9.00 + TADEUSZ I RODZICE KRUSZEWSCY

         11.30 + STANISŁAWA I JAN KRUPKOWSCY

16 PON .........................................

17 WTO ........................................

18 ŚRO .........................................

19 CZW .........................................

20 PTK ...........................................

21 SOB ..........................................

22 NDZ 9.00 + Z RODZ. CUKROWSKICH I RAMOTOWSKICH

          11.30 + PIOTR OLEKSIAK 6 R.ŚM.

23 PON .........................................

24 WTO ........................................

25 ŚRO .........................................

26 CZW .........................................

27 PTK ..........................................

28 SOB ..........................................

29 NDZ 9.00 + HELENA I BRONISŁAW EMPEL, WIESŁAWA ZAWODNA

          11.30 ROCZNICA I KOMUNII ŚW.

30 PON ...........................................

31 WTO ..........................................

1 ŚRO .........................................

2 CZW ........................................

3 PTK .........................................

4 SOB ........................................

5 NDZ 9.00 + KAROL KIERSNOWSKI 31 R.ŚM.

         11.30 I KOMUNIA ŚW.

6 PON .............................................

7 WTO .............................................

8 ŚRO ..............................................

9 CZW ..............................................

10 PTK .............................................

11 SOB .............................................

12 NDZ 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

         11.30 + KUNEGUNDA ZALEWSKA 15 R.ŚM.

13 PON ............................................

14 WTO ...........................................

15 ŚRO O BOŻE BŁOGOSŁAW. I OPIEKĘ NIEPOKALANEJ

                DLA NATALII I KORNELA ANDRZEJEWSKICH

16 CZW BOŻE CIAŁO

            9.00 O BŁ. DLA AGNIESZKI I WIKTORIA R. ŚLUBU

       ok.11.00 ..................................

17 PTK ...........................................

18 SOB ...........................................

19 NDZ 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

         11.30 + STANISŁAWA I STANISŁAW

 

20 PON ............................................

21 WTO ...........................................

22 ŚRO ............................................

23 CZW ............................................

24 PTK .............................................

25 SOB 16.00 ŚLUB NOWAKOWSKA/SZYMAŃSKI

26 NDZ 9.00 2 R. ŚLUBU NATALII I KORNELA ANDRZEJEWSKICH

          11.30 95 URODZINY HELENY DĄBROWSKIEJ

27 PON .............................................

28 WTO .............................................

29 ŚRO ...............................................

30 CZW ...............................................

1 PTK ................................................

2 SOB ................................................

3 NDZ 9.00 + Z RODZ. RYGIELSKICH I ZALEWSKICH

          11.30 18 URODZINY MAI BUNALSKIEJ

4 PON .................................................

5 WTO ................................................

6 ŚRO .................................................

7 CZW ................................................

8 PTK .................................................

9 SOB ................................................

10 NDZ 9.00 ROCZNICE ŚLUBU ANDRZEJA I MARIOLI,

                    MACIEJA I MARTY, DAWIDA I KATARZYNY

          11.30 + Z RODZINY SIWCZAK

11 PON ............................................

12 WTO ...........................................

13 ŚRO ............................................

14 CZW ...........................................

15 PTK ............................................

16 SOB 19.00 + KAZIMIERA MROCZKA 1 R.ŚM.

17 NDZ 9.00 .....................................

         11.30 ......................................

18 PON ............................................

19 WTO ...........................................

20 ŚRO .............................................

21 CZW .............................................

22 PTK ..............................................

23 SOB .............................................

24 NDZ 9.00 ......................................

         11.30 .......................................

25 PON ..............................................

26 WTO .............................................

27 ŚRO ..............................................

28 CZW ..............................................

29 PTK ...............................................

30 SOB ...............................................

31 NDZ 9.00 .......................................

          11.30 + MACIEJ MAREK JAHNS 1 R.ŚM.

1 PON ............................................

2 WTO ...........................................

3 ŚRO ............................................

4 CZW ............................................

5 PTK ..............................................

6 SOB 19.00 + JADWIGA I KAZIMIERZ

7 NDZ 9.00 + LIDIA I ZDZISŁAW KOWALSCY

        11.30 + HUBERT MILEWSKI 1 R. ŚM.

8 PON JOANNA I ARTUR 13 R. ŚLUBU I PIOTRUŚ

9 WTO ..............................................

10 ŚRO .............................................

11 CZW ............................................

12 PTK .............................................

13 SOB 16.30 ŚLUB KSIĘŻOPOLSKA/PERCZYŃSKI

             18.00 ............................................

14 NDZ 9.00 .....................................

          11.30 .....................................

15 PON 9.00 O BOŻE BŁOGOSŁAW. I OPIEKĘ NIEPOKALANEJ

                         DLA NATALII I KORNELA ANDRZEJEWSKICH

          11.30 ......................................

16 WTO .............................................

17 ŚRO ..............................................

18 CZW ..............................................

19 PTK ................................................

20 SOB ...............................................

21 NDZ 9.00 + KRYSTYNA I ERNEST BONK

         11.30 + STANISŁAW I FRANCISZEK MILEWSCY 4 R.ŚM.

22 PON .............................................

23 WTO ............................................

24 ŚRO .............................................

25 CZW .............................................

26 PTK ..............................................

27 SOB 11.00 ODPUST ŚW. MONIKI

28 NDZ 9.00 ......................................

          11.30 ......................................

29 PON .............................................

30 WTO ............................................

31 ŚRO .............................................

1 CZW .......................................

2 PTK .........................................

3 SOB  ........................................

4 NDZ 9.00 + WIESŁAW KIERSNOWSKI - 34 R.ŚM.

           11.30 DOŻYNKI

5 PON ...............................................

6 WTO ...............................................

7 ŚRO ................................................

8 CZW ..............................................

9 PTK ..............................................

10 SOB ............................................

11 NDZ 9.00 + ZOFIA JACZEWSKA 4 R. ŚM.

                      + ZOFIA KŁOSIŃSKA 3 R.ŚM.

            11.30 DOŻYNKI

12 PON ............................................

13 WTO ...........................................

14 ŚRO ...........................................

15 CZW + ANNA. KARABIN 1 R. ŚM.

16 PTK ............................................

17 SOB ............................................

18 NDZ 9.00 + MARGA 5 R.ŚM., JÓZEF 7 R.ŚM. SKRZYPIŃSCY

                     ORAZ HERTA KWADER 2 R.ŚM.

         11.30 + GENOWEFA, ZYGMUNT I TADEUSZ KRUSZEWSCY

19 PON ...........................................

20 WTO + EDWARD KRUKOWSKI O DAR NIEBA W 24 R.ŚM.

             RENATA BEDNARZ I DUSZE W CZYŚĆCU CIERPIĄCE

21 ŚRO ............................................

22 CZW ............................................

23 PTK .............................................

24 SOB ............................................

25 NDZ 9.00 + WIESŁAWA ZAWODNA Z OKAZJI 67 URODZIN

            11.30 + JÓZEF PRZYSTAŚ 9 R.ŚM.

26 PON ............................................

27 WTO ............................................

28 ŚRO .............................................

29 CZW .............................................

30 PTK ..............................................

1 SOB ..............................................

2 NDZ 9.00 W ROCZ. URODZIN MARIANA

        11.30 ZAJ. ŻÓŁTEK

3 PON .............................................

4 WTO ............................................

5 ŚRO ............................................

6 CZW ...........................................

7 PTK ............................................

8 SOB 18.00 + MIECZYSŁAW SAWICKI 3 R.ŚM.

9 NDZ 9.00 + ANNA I STEFAN HASKA

          11.30 + STANISŁAWA I JAN KRUPKOWSCY

10 PON ........................................

11 WTO .......................................

12 ŚRO ........................................

13 CZW .......................................

14 PTK .......................................

15 SOB .......................................

16 NDZ 9.00 ................................

         11.30 ..................................

17 PON ........................................

18 WTO .......................................

19 ŚRO ........................................

20 CZW .......................................

21 PTK ........................................

22 SOB ......................................

23 NDZ 9.00 + ALEKSANDRA I TEODOZJUSZ

         11.30 ...............................

24 PON .....................................

25 WTO ....................................

26 ŚRO ......................................

27 CZW ......................................

28 PTK .......................................

29 SOB ........................................

30 NDZ 9.00 ZAJ. NIERZWICKA 

          11.30 ..................................

31 PON .........................................

1 WTO 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

2 ŚRO 17.00 + JERZY DOWGWIŁŁOWICZ 10 R. ŚM.

            18.00 SZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

3 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            + IRENA TERESA BOTKOWSKA 1 R.ŚM.

4 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

5 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

6 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

          11.30 ZAJ. HORBAJCZUK

7 PON MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

8 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

9 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

10 CZW 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

11 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

12 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

13 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

          11.30 + JÓZEF STĘPKOWSKI 5 R.ŚM.

14 PON MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

15 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

16 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

17 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

18 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

19 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

20 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            11.30 + JADWIGA MARTYNIAK 6 R.ŚM.

21 PON MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

22 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

23 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

24 CZW MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

25 PTK MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

26 SOB MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

27 NDZ 9.00 MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

            11.30 + LUDWIK FARASIEWICZ 10 R.ŚM.

28 PON MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

29 WTO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

30 ŚRO MSZA ŚW. GREGORIAŃSKA ZA ZMARŁYCH

1 CZW ........................................

2 PTK ..........................................

3 SOB .........................................

4 NDZ 9.00 + BONIFACY BĄK 2 R.ŚM.

        11.30 + KAZIMIERZ GOSIK 28 R.ŚM.

5 PON ............................................

6 WTO ...........................................

7 ŚRO ............................................

8 CZW ............................................

9 PTK ..............................................

10 SOB ............................................

11 NDZ 9.00 + STEFANIA PANFIŁOWICZ 8 R.ŚM.

           11.30 + ANNA MILEWSKA 8 R.ŚM.

12 PON ..........................................

13 WTO .........................................

14 ŚRO ..........................................

15 CZW O Boże błogosławieństwo i opiekę Niepokalanej

               dla Natalii i Kornela Andrzejewskich

16 PTK ............................................

17 SOB ............................................

18 NDZ 9.00 + EUGENIUSZ PLISZKA 1  RSM

            11.30 + IZABELA ŚLIWIŃSKA 5 R.ŚM.

19 PON ..............................................

20 WTO .............................................

21 ŚRO ..............................................

22 CZW .............................................

23 PTK ..............................................

24 SOB 7.00 .....................................

         22.00 PASTERKA ZA PARAFIAN

25 NDZ 9.00 + ZYGMUNT JAN TOŃSKI 1 R.ŚM.

           11.30 + HALINA BURZYŃSKA 6 R.ŚM.

26 PON 9.00 + MARIAN MOSKAL 14 R.ŚM.

            11.30 + ZOFIA I STANISŁAW FLORCZAK

27 PON ...........................................

28 WTO ..........................................

29 ŚRO ............................................

30 CZW ............................................

31 PTK .............................................

===================================

REZERWACJE INTENCJI 2023

===================================

6 STY 11.30 + JAN I MARIA SOWIŃSCY

29 STY 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

 

26 MAR 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

 

16 KWI 9.00 + CZESŁAWA KIERSNOWSKA 17 R.ŚM.

23 KWI 11.30 50 R. ŚLUBU JERZEGO I TERESY BĄK

 

4 CZE 9.00 + KAROL KIERSNOWSKI 32 R.ŚM.

11 CZE 9.00 ZAJ. GANCEWSCY

 

7 SIE 11.30 + HUBERT MILEWSKI 2 R.ŚM.

 

3 WRZ 9.00 + WIESŁAW KIERSNOWSKI 35 R.ŚM.

20 WRZ O MIŁOSIERDZIE BOŻE DLA

 + EDWARDA KRUKOWSKIEGO, ALEKSANDRY

    WAC I DUSZ W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH 

 

11 GRU 11.30 + ANNA MILEWSKA  9 R.ŚM.

Copyright © 2022. Kajkowo.pl  Rights Reserved.