RZYMSKOKATOLICKA PARAFIA ŚWIĘTEJ MONIKI W KAJKOWIE

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 14 LISTOPADA 2010

1. Listopad to miesiąc pamięci i modlitwy za  naszych zmarłych. Pamiętajmy o zbawieniu naszych bliskich, którzy od nas odeszli.

2. Codziennie jest sprawowana Msza św. gregoriańska - w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o godz. 9.00. Wypominki w dni powszednie o 17.35, w niedziele po Mszy św.

3. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. To dzień modlitewnej i materialnej pamięci o wyznawcach Chrystusa, którzy w tylu miejscach na świecie są dyskryminowani, prześladowani, zabijani. Dziś szczególnie pamiętajmy o chrześcijanach w Iraku, dla nich także zbieramy do puszek po każdej Mszy św. dobrowolne ofiary. Wielkie Bóg zapłać tym, którzy włączą się w to dzieło.

4. We wtorek przypada święto Matki Boskiej Ostrobramskiej czyli Matki Bożej Miłosierdzia.

5. „Kurs Filipa" prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji rozpocznie się w parafii św. Franciszka na ul. Jaracza w sobotę, bliższe informacje na plakacie.

6. Można zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

7. Dnia 15 listopada czyli jutro o godz. 18.30 w hotelu "Sajmino" odbędzie się zebranie wiejskie, na które zapraszają wójt G .M. Brzezin i sołtys Kajkowa.

8. Do nabycia jest "Gość Niedzielny" z "Posłańcem Warm." w cenie 4 zł. Są także kalendarze papieskie na 2011 rok w cenie 2 zł.

9. Za tydzień taca na budowę kościoła.